Başlarken

Çılgınca değil, akıllıca tüket! Diyerek çıktık yolumuza.

Her yer tüketmeye teşvik ederken, biraz frene basmanızı ve ihtiyaçlarınıza göre alışveriş yapmanızı istiyoruz. Alırken de bütçenize göre en iyilerini almanıza vesile olmak istiyoruz.

Size tavsiye ettiğimiz ürünleri seçerken, elimizden geleni yapmaya çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

İhtiyacınız olan şeylerde fiyat/performans olarak en mantıklı ürünleri bulup, size bildiriyoruz. İncemelerimizi de olabildiğince detaylı yapmaya çalışıyoruz.

Araştırılan ürünler de mümkün mertebe daha önceden o alanda bilgisi olan kişiler tarafından yazılıyor. Mesela balık yağları incelemesini eczacılık fakültesinde o konu ile alakalı çok araştırma yapmış olan Deniz hanım tarafından yazıldı. Oyuncu ekipmanları ile alakalı yazılarımızı ise küçüklükten beri oyun oynamada usta olan Faik bey tarafından yazıldı. Ve diğerleri de o konu ile doğrudan veya dolaylı alakalı kişiler tarafından yazılıyor.

Dememiz o ki, almadan önce düşün, ihtiyacın var mı? Varsa ihtiyacına göre en mantıklıları bulmak için iyibix’e bak, öyle al 🙂

Önemli bir rica! Sizi rahatsız etmemek için iyibix’e reklam almıyoruz. Tek kazancımız yazılarımızdaki affiliate dedikleri linkler. Siz ürüne aynı ücreti öderken biz de sizi yönlendirdiğimiz için ufak bir komisyon alıyoruz. Bu yüzden bize destek olmak isterseniz, ürün almadan önce ürüne iyibix’teki sayfadan tıklayarak alışverişinizi yaparsanız çok memnun oluruz 🙂

Bize bu mail üzerinden ulaşabilirsiniz: iyibix@gmail.com

Sağlıcakla kalın.