10 En İyi JBL Bluetooth Kulak İçi&Kulak Üstü Kulaklık 2022 Tavsiye

Öncelikle şunu söylemek istiyorum, eğer bir JBL kulaklık almak için araştırma yapıyorsan, doğru yolda ilerliyorsun. Çünkü fiyat perfoemans olarak bakıldığında gerçekten kablosuz kulaklıklar arasında JBL markası GERÇEKTEN İYİ!

Telefon teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte bluetooth kulaklıklar, günümüzün en çok tercih edilen teknoloji ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Büyük teknoloji markaları tarafından geliştirilen en iyi bluetooth kulaklıklar, tüketiciler tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor.

Tavsiye ettiğimiz bluetooth hoparlörleri inceleyebilirsin

Teknoloji üreticileri genelde iki tip bluetooth kulaklık üretiyorlar. Bunlardan bir tanesi, kulak içi bluetooth kulaklık olarak nitelendiriliyor ve kullanıcıya gürültü engelleme ve konforlu bir kullanım sunuyor. Kulak üstü bluetooth kulaklıklar ise diğerlerine göre daha uzun pil ömrüne ve daha yüksek ses performansına sahip oluyor.

Bu yazımızda, tüketicilerin en çok tercih ettikleri markalardan biri olan teknoloji devi JBL‘in, fiyatına göre ihtiyacınızı karşılayabilecek en iyi 5 bluetooth kulaklığını inceleyeceğiz. 

JBL Kablosuz Kulaklıklar Neden Bu Kadar Popüler?

Değerlendirmemize Göre 2021 Yılının En İyi JBL Bluetooth Kulaklıkları:

JBL T500BT

JBL T500BT

JBL’in bu modelinde, JBL T450BT modeline kıyasla ilk bakışta dikkat çeken şey kafa üstündeki plastik yapı oluyor ve bu, tüketiciye daha rahat bir kullanım sunup ergonomiyi arttırıyor. JBL Pure Bass kalitesi ile ses akustiği kullanıcıyı memnun edecek şekildedir. Kulaklığın teknik özelliklerine gelecek olursak, JBL T500BT tek şarjda 16 saatlik pil ömrü sağlıyor ve bu kulaklıkta, bir önceki modeline kıyasla hızlı şarj özelliği bulunuyor.

JBL T500BT 5 dakika şarj ile tüketiciye 1 saatlik kullanım sağlıyor. JBL T500BT modelinde ekstra bir özellik ise aynı anda 2 cihaza bağlanabilmesidir. Tasarım olarak katlanabilir ve JBL T450BT modelinden biraz daha hafif bir tasarıma sahiptir. Kulaklıkta, siyah, beyaz, mavi ve pembe renk seçenekleri bulunuyor. 

Öne Çıkan Ses ÖzelliğiPure Bass
Şarj Süresi60-90 Dakika
Pil Ömrü16 Saat
Ekstra2 ayrı cihaz ile eşzamanlı bağlantı, hafif tasarım

Baktığımız 4 siteye göre ürünün ortalama puanı 4.5/5’dir.

JBL T500BT kullanıcı yorumu – hepsiburada

Öncelikle bu ürünü almadan önce biraz araştırmıştım ve bazılarının olumlu olumsuz yorumlarını okumuştum diyorlar ki 1- kulaklığın şarj yüzdesini sadece iphone’larda gösterdiği yönde(benim samsung A70)yüzde kaç kaldığını gösteriyor 2- dışarıya hiç ses vermiyor 3- şarjı çok iyi gidiyor 4- plastik malzeme kalitesi şıklığı gayet iyi 5- pedler gayet kaliteli fakat uzun kullanımdan sonra kulak kıkırdaklarına ağrı yapıyor baskı sebebiyle 6- telefon görüşmesi de yaptım öyle kötü falan değil normal idare ediyor 7- filmlerde oyunlarda müziklerde gereksiz cızirtilar falan olmuyor 8- bluetooth bağlantı mesafesi çok iyi heryerden gayet iyi algılıyor.
Gelelim 1 yıldızı neden kırdığıma çünkü pure bass diyor fakat yeteri bas alamadım yani ben samsung mağazasından samsung marka kulak içi kulaklık aldım onunda raf fiyatı 80tl idi ve jbl t500bt ile hicbir farkı yok ses kalitesi olarak bu durum üzdü sadece ama iş görür mü görür…
Yorumum faydalı olur umarım 🙂

JBL T500BT kullanıcı yorumu – ekşisözlük

hayata tutunmama sebebiyet veren cihaz. aslında bu kulaklık modelinden daha iyi kulaklıklara da sahip oldum fakat uzun süredir kulaklığım bozuktu ve bir kulaklığa ihtiyacım vardı. aylar sonra bu kulaklığı aldım kendime. bir beats değil fakat basları yine de fena değil. beats’e göre en büyük avantajı kulağı çok sıkıştırmaması. beats kullanırken kulaklara çok fazla baskı yaptığından kıkırdaklarım genelde uzun süreli müzik dinlemelerde ağrırdı fakat jbl’de böyle bir sorunla karşılaşmadım. beats kulağa baskı yapan bir kulaklık olduğu için aynı zamanda terletiyordu fakat jbl’de böyle bir sorun yok. gayet katlanabilir hoş bir yapısı var. kolayca mont cebinde taşınılabiliyor. beats’e göre yine bu konuda önde. sadece ses kalitesi olarak bas konusunda eksikleri var. bu da biraz beats ve jbl versusu oldu. hiç düşünmeden bu kulaklığı satın alabilirsiniz. zaten piyasada kablosuz kulaklık sahibi insanların %85’i bu kulaklığı kullanıyor. (kaynak: elf gözlerim) fiyat performans olarak en iyi sonucu alabileceğiniz kulaklıklardan biri.

JBL T450BT

JBL T450BT Wireless Kulaklık CT, OE, Mavi

JBL’in T450BT modeli, hem uygun fiyatı ile hem de ses performansı olarak tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarmış. Fiyat performans verimliliği ile tüketicilerin en çok tercih ettiği kulak üstü bluetooth kulaklıklardan biri olmuştur. Kulaklığın teknik özelliklerine gelecek olursak, JBL T450 BT tek şarjda 11 saatlik bir pil ömrü sağlıyor. Tasarım olarak ise katlanabilir ve hafif bir tasarıma sahiptir. Kulaklıkta, siyah , beyaz ve mavi renk seçenekleri bulunuyor.

Öne Çıkan ÖzellikFiyat/performans ürünü
Şarj Süresi60-90 Dakika
Pil Ömrü11 Saat

Baktığımız 2 siteye göre ürünün ortalama puanı 4/5’dir.

JBL T450BT kullanıcı yorumu – ekşisözlük

bugün hediye gelen yeni oyuncağım. kullanabildiğim bu kısa süreç içindeki gözlemlerime dayanarak bende birkaç yorum bırakmak istedim. okurken kulaklıklar hakkında çok fazla bir bilgim olmayarak yazdığımı bilin ve ona göre değerlendirin.
ilk başta artı özelliklerden bahsetmek istiyorum.
•eskiden bir beats kulaklığım vardı, şarkılarda veya videolarda ondan daha kaliteli bir ses aldığımı söyleyebilirim. özellikle bas sesler çok keyifli geliyor.
•kulak pedlerinin rahatsız edici olduğundan bahsedilmiş ama 3 saattir aralıksız takıyorum ve en ufak bir sıkıntı çekmedim. sıkıntı kulaklıkta değil sizin kepçe kulaklarınızda olabilir.
•dışarıdan nerdeyse hiç ses geçirmiyor ve dışarıya hiç ses vermiyor. toplu taşıma araçlarında kulaklıklardan çıkan sesten her zaman rahatsız olmuşumdur o yüzden beni baya tatmin etti.
•şu anlık şarj ömrünü tamamen deneyimlemedim ama kılavuzunda 2 saatte full şarj olduğunu ve full şarj ile 11 saat gittiği yazıyor. kulaklığın oldukça hafif ve katlanabilir oluşunun da sayesinde uzun yollarda sizi yarı yolda bırakmaz gibi gözüküyor.
•apple ile tam uyumlu olması güzel bir özellik. aramalar ve şarkı geçişleri gibi apple kulaklığıyla yapabildiğiniz her şeyi bu kulaklığın üzerindeki butonlar sayesinde yapabiliyorsunuz.
şu ana kadar iki tane eksisini gördüm.
•telefon görüşmesi yaparken karşınızdaki kişi sizin sesinizi biraz kısık alıyor. sanırım bu olay kulaklık üzerindeki mikrofonun konumu ile alakalı.
•kulaklık telefona bağlı ve arkada çalışan her şey pause yapılmış iken bir ses geliyor. daha önce bt kulaklık kullanmamıştım o yüzden bir sıkıntı mı var bilemiyorum. cihazı kullanan ve konu hakkında bilgisi olan kişiler yeşillendirebilir.

JBL T450BT kullanıcı yorumu – ekşisözlük

fiyat / performans açısından oldukça başarılı bir ürün. katlanabilir oluşu çok iyi bir özellik, taşırken az yer kaplamasını sağlıyor. ses kalitesi fiyatına oranla çok iyi ve full şarj edince 11 – 12 saat rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. tek eksiği mikrofon ve konuşma kısmı olabilir. konuşulurken siz karşı tarafı çok rahat duyuyorsunuz ancak karşı taraf sizin sesinizi daha az alıyor.

JBL T600BT NC

JBL T600BT NC modeli hem kablosuz kulaklık, hem de kablolu kulaklık olarak kullanılabiliyor. JBL’in bu modelinde, diğer modellere kıyasla aktif gürültü engelleyici bulunuyor. Kulaklığın pil performansına baktığımızda, tak şarjda, aktif gürültü engelleyici açıkken 12 saat, kapalıyken ise 22 saatlik pil ömrü sağlıyor.

Eğer bu kulaklık kablolu bir şekilde kullanılırsa, aktif gürültü engelleyici açıkken 30 saate kadar kullanım sağlıyor. Kulaklığın pili ise yalnızca 2 saatte tamamen dolabiliyor ve bu modelde de JBLT500BT modelindeki gibi hızlı şarj özelliği bulunuyor. Kulaklığın tasarımına baktığımızda, kulaklık, JBL T500BT modeline kıyasla biraz daha ağır ve gövdesi çizilmeye daha müsait bir yapıda bulunuyor. Kulaklıkta, siyah,beyaz,mavi ve pembe renk seçenekleri bulunuyor.

Öne Çıkan ÖzellikKablolu & kablosuz seçeneği
Şarj Süresi60-90 Dakika
Pil Ömrü22 Saat
EkstraAktif gürültü engelleyici özelliği

Baktığımız 2 siteye göre ürünün ortalama puanı 4.4/5’dir.

JBL T600BT NC kullanıcı yorumu – trendyol

Harika bir ürün beklentimin üstünde bir kulaklık. Anc özelliği çok iyi, belli başlı sesleri engelliyor, kablolu kullanılabilmesi beni cezbetmişti. Tavsiye ederim fiyatına göre çok iyi. Ayrıca kulaklık başlarken kapanırken veya bir cihaza bağlanırken çıkan sesler de önemli bağlantı oldu mu olmadı mı böylelikle anlaşılıyor.

JBL T600BT NC kullanıcı yorumu – ekşisözlük

sık sık uçak yolculuğu yapıyorsanız gürültü engelleyici özelliği ile ‘iyi ki t500bt yerine bunu seçmişim’ dedirtecek bluetooth özellikli kafaüstü kulaklık.
gürültü engelleyici yalnızca motor sesi ve ortam uğultusu gibi sabit sesleri engelleyebiliyor. %100 olmasa da engelleyiciyi kulaklık üstündeki tuştan kapatınca farkı hissediyorsunuz. ( e bu fiyata da sony veya bose’un gürültü engelleyicisi kalitesini beklemeyin bir zahmet )

JBL Endurance

Şimdi sizlere JBL’in sporcular için tasarlamış olduğu JBL Endurcance modeli ile ilgili bilgi vereceğim. Endurance kulaklığının, Endurance run, Endurance sprint, Endurance dive,Endurance Jump ve Endurance Peak olmak üzere 5  farklı modeli bulunuyor. Genel olarak ses performansı ile öne çıkan JBL, bu kulaklığında da farkını korumuş ve sporcu tüketicilere konforlu ve kaliteli bir müzik keyfi sunmuş. Şimdi gelin Endurance kulaklığının modellerini ayrı ayrı inceleyelim.

Endurance Run

JBL Endurance Run Kulak İçi Siyah Kulaklık

JBL Endurance kulaklığının en basit modeli olan Endurance Run modeli, kullanıcılara 6 saatlik kullanım imkanı sunuyor. Hafif ve sade tasarıma sahip olan Endurance Run, ter geçirmez özelliği ile tüketicilerin dikkatini çekiyor.

Öne Çıkan ÖzellikTer geçirmez
Şarj Süresi45-60 Dakika
Pil Ömrü6 Saat
Ekstra2 ayrı cihaz ile eşzamanlı bağlantı

Baktığımız 4 siteye göre ürünün ortalama puanı 4.1/5’dir.

Endurance Run kullanıcı yorumu – hepsiburada

Ürün kaliteli ve mıknatıslı bir kutudan çıkıyor, toplamda 3 beden kulaklık ucu var.. Telefon ile bağlantı sorunsuz ve kapalı mekanda 15 mt ye kadar kesinti yok.. bağlantıyı kopardım telefona yaklaştığımda otomatik yeniden bağlanıp müzik çalmaya devam etti… Malzeme kalitesi üst seviye, sağlam bir yapısı var… Uzun vadede kulakda ağrı yaptı, ancak bir küçük boy lastiklerini taktığımda sorun çözülecektir.Kutu üzerinde by Harman yazmakda, sanırım tasarımı onlarınmış.
Artıları : Sorunsuz ve uzun mesafeli bağlantı, suya ve toza dayanıklılık, sağlam hissi veren genel malzeme kalitesi, çok yüksek çıkmayan ancak kaliteli bir müzik deneyimi (pınar aylin in deliler gibi şarkısını birde bu kulaklıkla dinledim, başlangıç kısmında birçok farklı estrumanları ayrı ayrı duydum, sonra sevdiğim şarkıları tekrar bu kulaklıkla dilnedim, aradaki birçok sesi sanki yanınızdaymış gibi net duyabiliyorsunuz).. doygun bass lar var ancak, güm güm vuran bir kukalık değil, bence yeterli seviyede… dışarıya hiçbir şekilde ses kaçışı yok, son sesde dinleseniz yanınızdaki insanları asla rahatsız etmez, hatta duymazlar bile… ışıklı bildirimler var… telefon görüşmesine imkan sağlıyor.. kablo mesafe ayar klipsi var (fazla kabloyu ensede toplamak için) .. sarj kablosu kutu içinden çıkıyor ve çok sağlam, adaptör yok.
Eksileri ; Çok yüksek olmayan ses seviyesi (su yalıtımı için kullanılan malzemelerinde etkisi olabilir).. yaklaşık yanak kısmında bulunan pil ve tuş takımları daha aşşağıda olabilirdi, dış görüntüde biraz garip duruyor… benim gibi yıllarca kablolu kulaklık kullanan insanlar için alışması zor, çünkü boynumda varlığını unutuyorum ve düşmeye karşı t.şört üme tutturmak için bir klipsi yok… kulaklıkların mıknatıs ile birbirine yapışmalarıda aşırı kuvvetli değil… kılıfı yok.. spor yaparken kulakdaki konumu değişiyor, sürekli elle müdahale etmek gerekebiliyor ama bu sorun bir küçük boy lastikleri takınca gidecektir umarım… sarj soketinin kapağı daha sağlam olabilirdi.

Endurance Run kullanıcı yorumu – hepsiburada

Ürünün kalitesine gelince; bas, tiz ve vokal dengesi çok iyi. Keyif verici bir dinleme sunuyor. Bazı yorumlar da baslar düşük denilmiş. Ben katılmıyorum buna. Aynı fiyatta diğer ürünlere göre çok başarılı bir bas kalitesi var. Her markayı deneyip jbl de karar kılmış biri olarak söylüyorum bunu. hoperlöründe takılı olan (sanırım su geçirmemesi için kullanılmış) slikon kaplamayı çıkardığınızda kulağınıza tam oturuyor ve ayarlanabilir kablo uzunluğu ile bazen kulağınızda-boynunuzda olduğunu bile hissetmiyorsunuz. Slikon kaplaması olduğunda ağrı yapabiliyor ve kulağa tam oturmadığı için müzik kalitesi düşebiliyor. Zaten suyun altında kullanmayacaksanız gerek yok bence. O yüzden ben çıkarıp kullanıyorum. Kulak içi slikon başlıklar paketin içerisinde ayrı boyutlarda koyulmuş. Kulağınıza göre uygun olanı seçip kullanabiliyorsunuz. Bluethoot kalitesi 5.0 olduğu için arada iki duvar olmasına rağmen TV bağlantısı hiç kopmadı. 5 yıldız vermek isterdim ama slikon kaplamayı çıkarmak zorunda kaldığım için 1 yıldız düşürdüm. Bu ürünü düşünüyorsanız hiç boşuna düşünmeyin, Alın!

Endurance Sprint

JBL Standart Endurance Sprint Siyah-Sarı Bluetooth Spor Kulak İçi

JBL Endurance kulaklığının bu modelinde ise 8 saatlik pil ömrü ve hızlı şarj özelliği bulunuyor. Bu model 10 dakikalık şarj etmede 1 saat kullanım sağlıyor. Kulaklığın tasarımına gelecek olursak estetik bir görünüme sahip olması ve kulaktan düşmemesi ile dikkat çekiyor. Kulaklıkta su geçirmez özellik bulunuyor. 

Öne Çıkan ÖzellikKulaktan düşmeme
Şarj Süresi50-70 Dakika
Pil Ömrü8 Saat
EkstraHızlı şarj süresi, suya dayanıklı (Waterproof)

Baktığımız 3 siteye göre ürünün ortalama puanı 4.1/5’dir.

Endurance Sprint kullanıcı yorumu – hepsiburada

Malzeme kalitesi güzel, mikrofonu çok test edemedim, fırsat bulduğumda düzenleyeceğim yorumu. Ses kalitesi için, mid ağırlıklı, baslar derin ama bir subwoofer değil. Benim fikrime göre ise, rock ekolayzer ayarında (spotify) beni aşırı memnun etti. Oppo realme buds q dan sonra aşırı net geldi. Sanki hep buğulu dinliyormuşum. (Pink Floyd-Echoes tavsiye edilir.)(Spotify en yüksek ses kalitesi ayarında)
Bağlantı kalitesi gayet iyi. Test yapmak için telefonu kamp malzemelerinin arasına atıp, üstüne yastık yorgan ne varsa attım, tek bir duraksama-takılma yaşatmadı.
Kulaktaki rahatlığı bir garip, alışmak 1 günü alıyor alıştıktan sonra hissetmiyorsunuz bile.
Büyük bir dezavantaj olarak dokunmatikleri çok hassas. Elinizde dokunmatiği avucunuza bakacak şekilde tutarsanız kulaklık açılıyor.
Kabloyu arkada hissetmiyorsunuz ama boynunuza asınca yavaş yavaş kayıyor. Son olarak Şarjı bence daha iyi olabilirdi. Sonuçta kutusu yok ve her 2 kullanımda bir şarj etmek bana sıkıntı yaratmasa da belki size yaratabilir. Sonuçta sürekli bilgisayar açan biri olmayabilirsiniz.[USB den şarj ediliyor (micro USB)]. Her iki kullanım benim kullanımım tabi. 4 saat civarı kullanınca yarısı gitmiş gözüktü. Muhtemelen 8 saat tam şarjı. Her gün 2 saat kullanılırsa 4 gün idare eder. Kısacası kişiye göre değişiyor bu nedenle bir dezavantaj sayamıyorum.

Endurance Sprint kullanıcı yorumu – ekşisözlük

jbl’in endurance serisinin 250 tl bandındaki 2018 çıkışlı su geçirmez bluetooth kulaklığı. türk kullanıcılar henüz pek tanışmamış olsa gerek türkçe bir inceleme bulamadım lakin yabancı kaynaklı referanslarda oldukça iyi notlar almış. ben de d&r’dan siparişi verdim ertesi gün kargolandı (hayret).
öne çıkan diğer özellikleri de dokunmatik kontroller, 8 saat süren pil süresi ve 10 dakika hızlı şarj ile 1 saatlik kullanım verebilmesi.
taze gelmiş bir inceleme de burada, 8/10 notu fiyat-performans açısından iyi olacak gibi duruyor:
kullandıktan sonra edit:
ben spor yaparken kullanmak için aldığımdan genel olarak memnun kaldım. touch kontrolleri genel olarak iyi. şarkı atlama, geri alma, durdurma ve başlatma rahatlıkla yapılıyor fakat ses kısma ve açmayı yapmak zor, o yüzden telefondan yapmayı tercih ediyorum. kulağa güzel oturuyor ve düşmüyor. iphone ve mac ile eşleşmede sorun yok. tek dezavantajı telefon konuşması yaparken karşı taraf sesin iyi gelmediğini söyledi.

Endurance Dive

jbl endurance dive siyah su gecirmez dahili mp3 1gb bluetooth kulak ici kc3673282

JBL Endurance kulaklığının bu modeli yüzücülerin dikkatini çekiyor. Kulaklıkta, JBL Endurance Sprint modelindeki gibi 8 saatlik pil ömrü ve hızlı şarj özelliği bulunuyor. 10 dakikalık şarj etmede 1 saat kullanım sağlıyor. Kulaklığın en belirgin özelliği ise dahili MP3 çalara sahip olması. Kulaklığa yerleşik 1 gb bellek sayesinde 200’den fazla müzik parçasını doğrudan kulaklığınızda kolayca saklayabilir ve bu müzikleri dinleyebilirsiniz. Tasarım olarak Endurance Sprint modeline benzeyen bu kulaklık , powerhook özelliğine sahip. 

Öne Çıkan ÖzellikPowerhook
Şarj Süresi50-70 Dakika
Pil Ömrü8 Saat
EkstraYerleşik 1GB Bellek, suya dayanıklı (Waterproof)

Baktığımız 1 siteye göre ürünün ortalama puanı 3.9/5’dir.


Endurance Jump

JBL ENDURANCE JUMP KULAKLIK

JBL Endurance kulaklığının bu modeli 8 saatlik pil ömrü ve hızlı şarj özelliği ile karşımıza çıkıyor. Kulaklık, Sprint ve Dive modelleri gibi powerhook özelliğe sahip ve suya dayanıklı yapıdadır. 

Öne Çıkan ÖzellikPowerhook
Şarj Süresi50-70 Dakika
Pil Ömrü8 Saat
EkstraSuya dayanıklı (Waterproof)

Baktığımız 3 siteye göre ürünün ortalama puanı 4/5’dir.

Endurance Jump kullanıcı yorumu – hepsiburada

Ürünü şuan kullanmaktayım öncelikle pozitif yönlerinden bahsedeyim spor yaparken kullanmak için mükemmel kullanılan malzeme yönünden kalitesini elinize aldığınız an hissedeceksiniz. Uzun süreli kullanımda kesinlikle kulaklarda ağrı vs yapmıyor. Iphone 6s ile kullanıyorum Ses kalitesi ciddi anlamda tatmin edici. Üründen çok memnun kaldım. Ancak bu ürünü Pc de oyun oynamak için alacaksanız özellikle de pubg gibi oyun içerisinde mikrofon özellikli oyunlar belkide windows için eklenti gerekiyordur fakat ben kullanamadım oyun sesi geliyor, ancak mikrofon özelliğini kullanamadım. Oysa ki çağrı ve görüntülü aramalarda gayet kaliteli.
Sonuç itibariyle müzik dinlemek için alacaklar JBL markasının ürünlerini ve jump modelini hiç düşünmeden satın alabilirler. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Ürünü temin ettiği için hepsiburada ailesine ve hızlı gönderi için aras kargo ekibine teşekkür ederim.

Endurance Jump kullanıcı yorumu – hepsiburada

Ben spor yaparken veya yürürken kulaklığın kulağımdan çıkmasından, en ufak bir hareketinden, terlediğin zaman oynamasından nefret eden biriyim. Ayrıca uzun süreli sporda rahatsızlık hissi, kulak ağrısı da çekmekten bıktım. Bu ürün bunların hiçbirini kesinlikle yaşatmıyor. Ses kalitesi bence aman aman iyi değil. Basslar yetersiz ama mid ve treble gayet güzel. Ben zaten alternatif rock dinleyicisi olduğumdan hiç problem yaşamıyorum ama dubstep dinleyecekseniz, bassları çok hissetmek istiyorsanız başka ürünlere yönelin. Materyal gayet iyi kullanırken kulağınızda olduğunu unutuyorsunuz. Terden kesinlikle etkilenmiyor. Gönül rahatlığı ile alabileceğiniz bir ürün

Endurance Peak

JBL Endurance Peak Kablosuz Kulaklık Siyah

JBL Endurance kulaklığının en üst performanstaki modeli Endurance Peak, kullanıcılara, şarj kutusundan, 4 saat sürekli çalma ve 24 saat yedekleme gücü ile bir günden fazla kablosuz müzik deneyimi sunuyor. Bu kulaklık modelinde de diğer Endurance modellerindeki gibi powerhook ve waterproof (suya dayanıklı)özellik bulunmakta. 

Öne Çıkan ÖzellikPowerhook
Şarj Süresi60-90 Dakika
Pil Ömrü24 Saat
EkstraSuya dayanıklı (Waterproof)

Baktığımız 3 siteye göre ürünün ortalama puanı 4.2/5’dir.

Endurance Peak kullanıcı yorumu – hepsiburada

Bu kulaklığı 1 yıldır kullanıyorum. Ses kalitesi çok iyi. Dokunmatigi problemsiz ve kolay. Spor yaparken bisiklete binerken kulağımdan çıkartmıyorum. Dışarıdan gelen sesleri engelliyor ve sesi hissedebiliyorsunuz. Şarji uzun gidiyor. Özetle bütçenize uygunsa cekinmeyin alın derim basarili urun

Endurance Peak kullanıcı yorumu – hepsiburada

Spor yapıp kaliteli ses isteyenler için ideal bi kulaklık. Bağlantıda arada kopmalar olabiliyor. Şarj süresi çok iyi. Kulaklık takıldığı zaman dışarıdan gelen tüm bas sesleri kesebiliyor. Basit bir ekolayzır ayarıyla üst düzey bir ses kalitesi elde edilebilir. Gidip de çok hassas kulaklıklara 2000 lira baymayın. Bu kulaklığın malzemesi de iyi adından da anlaşılacağı gibi

JBL T110BT

Jbl Harman Tune 110bt Kulaklık Siyah

JBL’in en çok satılan kulak içi bluetooth kulaklığı olan T110BT modelinde kullanıcıların dikkatini çeken fiyatına göre performansının iyi olması. T110BT modelinin ses kalitesi ve senkronizasyonu fiyatına göre kullanıcıları memnun ediyor. JBLT110BT modelinin pili ise 6 saatlik kullanım sağlıyor.

Öne Çıkan ÖzellikFiyat/performans ürünü
Şarj Süresi50-70 Dakika
Pil Ömrü6 Saat

Baktığımız 5 siteye göre ürünün ortalama puanı 4.4/5’dir.

JBL T110BT kullanıcı yorumu – hepsiburada

Ürünü spor yaparken kullanmak amacıyla almıştım. Profesyonel müzik dinleyici değilim basları müzik derinliği ses yüksekliği vs şeklinde yorum yapamam fakat benim için önemli olan spor yaparken zorlu hareketlerde bile kullanımı kolay olması, ergonomisi, kulaktan düşmemesi, kablolarının rahatsız etmemesi, şarjının uzun süre dayanması ve müzik dinlerken dış ortamdan bağımsız hale gelmem. Beklentilerimi fazlası ile karşıladı 2 haftadır kullanıyorum bağlantı problemi yaşamadım açar açmaz 1-2 saniye içinde bağlanıyor(iphone 7 kullanıyorum.) spor salonunda cep telefonum çantamda duruyor ve kulaklıkla ne kadar uzaklaşırsam uzaklaşayım(spor salonu 150m2 kadar) kopma olmuyor. ayrıca şarj süresi çok iyi her sabah 1 saat sporda hareket halinde dinliyorum ve 8 günün sonunda bitti.
tavsiye ederim.

JBL T110BT kullanıcı yorumu – trendyol

Yaklaşık 1,5 ay önce aldım ve aldığımdan beri hergün sürekli kullanıyorum. Telefonla konuşurken karşı tarafın sesi çok net geliyor fakat karşı taraf benim sesimi biraz boğuk aldığını söylüyor. Müzik dinlerken woofer bass sesleri net olarak alamıyorum, onun dışında gayet guzel. Şarj kullanıma göre 5-6 saat gidiyor. Estetik, kulağa güzel oturan ve rahatsız etmeyen bir ürün.

JBL LIVE 650BTNC

JBL’in bu kulaklığının fiyatı biraz tuzlu olsada bu listeye eklemeseydik olmazdı. JBL LIVE650BTNC modeli 2019 da Reddot’tan tasarım ödülü kazanmış bir kulaklık. Kulaklık katlanabilir bir özelliğe sahip ve kullanıcıya rahat bir kullanım sunuyor. Kulaklıkta T600BTNC modelindeki gibi aktif gürültü engelleyici ve kablolu özelliği bulunuyor. Pil performansına bakıcak olursak JBL’in bu modelinde hızlı şarj özelliği bulunuyor ve 15 dakikada 2 saat kullanım sağlıyor. Aktif gürültü engelleyici açıkken 20 saat kapalıyken 30 saat bir kullanım sunuyor. Ses performansı olarak JBL’in bu modeli , diğerlerine nazaran çok daha kaliteli bir performans sunuyor.

Öne Çıkan ÖzellikKablolu & kablosuz seçeneği
Şarj Süresi90-120 Dakika
Pil Ömrü30 Saat
EkstraAktif gürültü engelleyici, yüksek ses kalitesi, tasarım ürünü

Baktığımız 2 siteye göre ürünün ortalama puanı 4.4/5’dir.

JBL LIVE 650BTNC kullanıcı yorumu – ekşisözlük

yaklaşık bir senedir kullandığım üründür. jbl live serisi kafa üstü kulaklıklardandır.
en önemli özelliği anc yani active noise control modudur . bunun sayesinde toplu taşıma , havaalanı ve avm gibi bir çok yerde dışarıdan gelen harici sesleri başarılı bir şekilde engelleyebiliyorsunuz. hafifliği , ergonomisi , malzeme kalitesi , taşıma çantası oldukça kullanışlı ve kaliteli. günde bazen 2-3 film veya aynı zamana gelecek dizi izlememe rağmen şarjı üç gün rahatça dayanabiliyor. jbl uygulaması çok kullanışlı olmasa da işe yarar diyebiliriz.
en olumsuz yanı ise çok yüksek seste basları ,ve tüm enstrümanları hissederek müziği yaşamak isterseniz verimsiz kalıyor veya bir sinema filminde sizi sinema filmi atmosferine tam çekemiyor ama bu dediğim özellikler için çok düşük ses kalitesi var gibi düşünmeyin sadece fiyatına göre düşünüldüğünde bu sesin maksimuma çıkartılabilmesi daha iyi olurdu. bir diğer özellik yanınızdaki kişi ne dinlediğinizi asla duyamaz yani sesi dışarı vermeyen bir yapıya sahip.

JBL’in en çok tercih edilen modellerini bu yazıda sizlere sunduk. Peki o kadar teknoloji devi arasında JBL neden tercih ediliyor?

JBL Kulaklıklar Neden Bu Kadar Popüler?

JBL ürünlerinin kullanıcılar tarafından tercih edilmesinin en büyük sebebi fiyat performans ürünlerinin olmasıdır. JBL’in birçok ürünü, kullanıcının bütçesini sarsmadan en yüksek müzik dinleme performansını verebiliyor. JBL’in bir çok ürünü rakiplerine kıyasla, ses akustiği yönünden, diğerlerinden daha iyi bir iş ortaya koyuyor ve kullanıcıların beğenisini topluyor.

JBL Kulaklıklarda Kulak Üstü Mü? Kulak İçi Mi Tavsiye Edersiniz?

Birçok bluetooth kulaklığında olduğu gibi, JBL kulaklıklarında da kulak üstü ve kulak içi olmak üzere iki ayrı model bulunmaktadır. Bu iki ayrı modelinde farklı avantajları ve dezavantajları var. Eğer sporcuysanız ve yoğun tempoda antrenman yapıyorsanız kulak içi kulaklıklar sizin için daha rahat olabilir ama müzik performansına ve pil ömrüne önem veren bir kullanıcıysanız kulak üstü bluetooth kulaklıkları tercih etmelisiniz.

? JBL Bluetooth Kulaklıklarda Fiyat Aralığı Ne?

JBL Bluetooth kulaklıkların da diğer kulaklıklar gibi fiyatı , ses ve pil performansına, ergonomik yapısına, tasarımına ve malzeme kalitesine göre değişir. JBL kulaklıkların fiyatı 95 tl den, 1500 tl ye kadar değişiklik gösterir.

? Sony Bluetooth Kulaklık Mı? Yoksa JBL Mi?

Sony markası da ,JBL kadar Bluetooth kulaklık konusunda kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmış bir marka.Ses performansı olarak aralarında çok büyük bir fark olmasada JBL, JBL Pure Bass kalitesi sayesinde bir adım önüne geçmiş durumda. JBL kulaklıklarının neredeyse hepsi, katlanabilir olmasından dolayı Sony kulaklıklara göre daha rahat taşınabilir özellikte.Sony bluetooth kulaklıkların çoğunda NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisi bulunuyor. Sony bu teknolojisi sayesinde, aynı teknolojiye sahip çeşitli cihazlara tek dokunuş ile bağlanmayı mümkün kılıyor. Pil ömrü olarak incelediğimizde ise Sony ‘nin birçok modelinin JBL Bluetooth kulaklıklardan daha uzun kullanım sağladığını görüyoruz.

?➡️?JBL Bluetooth Kulaklık Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

JBL Bluetooth kulaklıklar, diğer bluetooth kulaklıklar gibi bağlanmaktadır. Kulaklığı güç tuşuna basıp açtıktan sonra bilgisayarınızın Bluetooth ayarlarına girip Bluetooth’u aktif duruma getirmeniz gerekir. Sonrasında ise Bluetooth tercihlerini açarak veya “Aygıt bul” sekmesini seçerek çevredeki aygıtlar aranır, listede bağlanmak istenen kulaklık bulununca seçilir ve kulaklığa bağlanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir